The Gate – klub alternatywny

The Gate to klub alternatywny dla młodzieży i studentów, w którym odbywają się różnorodne warsztaty, min. artystyczne, muzyczne, psychologiczne.
Organizujemy też wystawy, koncerty, wieczory gier planszowych, prezentacje podróżnicze, spotkania z ludźmi,
którzy swoją historią mogą wnieść coś dobrego do życia innych.

Klub alternatywny dlatego, że bawimy się tutaj bez alkoholu i do tego chcemy zachęcać. Przede wszystkim propagujemy życie wolne od nałogów, za to pełne pasji i celu.
Uczymy się tutaj nowych rzeczy, dzielimy swoimi talentami, nawiązujemy wartościowe relacje. The Gate to przestrzeń do zaprezentowania siebie. Niejeden zespół debiutował na naszej scenie!

Spotkasz tutaj ludzi, którzy kochają Boga i uważają, że życie z Nim to coś więcej niż chodzenie do kościoła.
Wierzymy, że On jest we wszystkim co robimy i zależy mu na Tobie jeszcze bardziej niż nam.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej jak działamy:
fb@thegatewroclaw
hello@thegate.pl