The Gate – klub alternatywny

The Gate to miejsce w centrum Wrocławia stworzone dla młodzieży i studentów, w którym proponujemy atrakcyjne formy spędzania czasu bez stosowania używek. Raz w tygodniu organizujemy warsztaty, koncerty, dyskusje, wystawy, wykłady oraz slajdowiska. W naszych działaniach stawiamy na rozbudzanie w młodych ludziach pasji i kreatywności, pokonywanie różnic społecznych, budowanie relacji, integrację społeczności lokalnych.

W 2018 roku w ramach programu “Mikrogranty” zrealizowaliśmy szereg ogólnorozwojowych warsztatów, a w 2019 roku otrzymaliśmy dofinansowanie z Dolnośląskiego Funduszu Małych Inicjatyw na projekt  “Muzyczne Przedmieście Oławskie”, podczas którego zorganizowaliśmy mikro koncerty, angażujących wrocławskie zespoły muzyczne. Nasze działania mają stałą grupę odbiorców i cieszą się dużym zainteresowaniem, dają również uczestnikom możliwość dzielenia się swoją pasją poprzez aktywne zaangażowanie we współtworzenie “The Gate”.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej:

kontakt@fundacjadrzwiotwarte.pl