Cztery Żywioły Wrocławia

sie 24, 2020

Serdecznie zapraszamy na cykl spotkań edukacyjno-warsztatowych, podczas których uczestnicy zapoznają się z działalnością i możliwościami zatrudnienia we wrocławskich spółkach miejskich,  oraz rozwiną swoje kompetencje zawodowe dzięki praktycznym szkoleniom.

Kluczem będą tytułowe Cztery żywioły. Z bliska przyjrzymy się, jak pielęgnują je pracownicy wrocławskich instytucji, a także, metaforycznie, ujarzmimy je w samych sobie dzięki warsztatom ze specjalistami.

Dowiesz się m.in.:
Czym zajmuje Zarząd Zieleni Miejskiej? Jakie możliwości zatrudnienia i ścieżki rozwoju zawodowego proponuje MPK? Jak wygląda dzień pracy karmiciela zwierząt we wrocławskim ZOO?

Nauczysz się m.in.:
W jaki sposób przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej? Jak uzyskać swobodę podczas wystąpień publicznych? Jak interesująco opisać swoje umiejętności?

„Cztery Żywioły Wrocławia” to projekt, który ma nie tylko pokazać jak działa miasto, lecz także uzmysłowić, że każdy mieszkaniec jest odpowiedzialny za to, jak żyje się we Wrocławiu.

Zapisy przez formularz >>>

lub na adres: kontakt@fundacjadrzwiotwarte.pl

Więcej informacji: Justyna – 667 737 158

Szczegółowy harmonogram:

2.09 godz. 17:00 – 20:00
„Aby nie miotał nami WIATR”, czyli o poczuciu własnej wartości dla każdego

9.09 godz. 10:00 – 13:00
Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław-Południe

16.09 godz. 17:00 – 20:00
„Nie lej WODY”, czyli twórcze podejście do Curriculum vitae (forma graficzna, trafne opisanie kompetencji, wykonanie profesjonalnego zdjęcia)

23.09 godz. 10:00 – 13:00
Zarząd Zieleni Miejskiej