Granie w Bramie – warsztat i koncert

paź 25, 2021

Już w najbliższy czwartek 28.10.2021 zapraszamy Was na bliskie spotkanie z dźwiękiem. Poznanie go od zaplecza. Na warsztacie poruszymy najważniejsze aspekty dobrego brzmienia, zarówno tego koncertowego, jak i tego z płyty. Porównamy nasze ulubione piosenki i odpowiemy sobie na kilka ważnych pytań: Czy faktycznie jedni słyszą lepiej, a drudzy gorzej? Jak współczesna technologia wpływa na nasze odczuwanie dźwięku? Na koniec pobawimy się brzmieniem żywych instrumentów i efektami specjalnymi.
Warsztaty poprowadzi Andrzej Szydło – związany z estradą od dzieciństwa. Przez ostatnie kilkanaście lat poznał aspekty bycia serwisantem sprzętu, technikiem, muzykiem, realizatorem, managerem sceny czy organizatorem dużego festiwalu. Realizował dźwięk na ponad 1000 wydarzeniach artystycznych w całej Europie. Współpracował z takimi artystami jak Afromental, Grubson, Mesajah, Mikromusic, Katarzyna Groniec, Mika Urbaniak, Ewa Farna, Golec uOrkiestra, John Lee Hooker jr, LUC.

Zobacz także

Granie w Bramie – półmetek

Jesteśmy na półmetku naszego projektu w ramach Mikrograntów. Za nami po dwa udane warsztaty i koncerty. Frekwencja dopisuje, atmosfera jest dokładnie taka, jakiej oczekiwaliśmy, a na kolejne wydarzenia listy są już prawie pełne. Przed nami jeszcze: 18.11 warsztaty...

Skip to content