Klub Seniora – wznawiamy działalność

cze 29, 2020

Kochani Seniorzy, specjalnie z myślą o Was wznawiamy działalność Klubu Seniora Sępolno. Już 8 lipca 2020 o 11:00 czekamy na Was w kawiarence Społeczności Chrześcijańskiej we Wrocławiu przy ul. ks. Brzóski 1 (wejście od ul. Kosynierów Gdyńskich)

Ważna informacja:

Z uwagi na zagrożenie związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa od dnia 20.04.2020 r., zajęcia będą odbywały się w wybrane środy 2020 i 2021 w godzinach 11:00 – 14:00, łącznie 80 spotkań. Szczegółowy harmonogram zajęć w roku 2020 będzie będzie dostępny przez cały okres realizacji zadania na stronie https://fundacjadrzwiotwarte.pl/klub-seniora-sepolno/ i zawierać będzie informacje o zaplanowanych zajęciach z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem.